Formu Doldurun Sizi Bilgilendirelim!

Çözüm'de Başarı Tesadüflere Bırakılmaz

Çözüm, sizleri hedeflerinize ulaştırmak için 27 yıllık tecrübesi ile yanınızda! işte ÇÖZÜM ayrıcalıkları:

  • Yüz yüze ve online eğitim
  • Alanının en iyileri olan öğretmen kadrosu
  • Yüksek başarı
  • Öğrenci ve velilerimizi yalnız bırakmayan rehberlik servisi
  • Türkiye geneli değerlendirilen deneme sınavları ve yayınlar

Başarı İçin Çözüm Size Yeter!

Sınavlarda ve okulda başarı için bizi arayın.

pic

Okul Başarısına Destek

Öğrencilerin okul başarısını artırmaya yönelik kurs programları ile Çözüm’de öğrencinin sınav başarısı kadar okul başarısı da önemsenir.

pic

Deneme Sınavları

Öğrencilerimiz Çözüm Yayınları'nın uzman kadrosu tarafından hazırlanan deneme sınavları ile gerçek sınav provası yapıyor ve başarıyı yakalıyor.

pic

Online Eğitim Desteği

Öğretmenlerimiz online eğitim ile öğrnecilerimizi hiç bir zaman yanlız bırakmıyor. Yüz yüze ve online eğitim desteği ile kesintisiz eğitim sunuyoruz.

Yüksek Başarı

Çözüm bünyesinde sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz Türkiye dereceleri yaparak istedikleri okullara yerleşiyor.

Geleceğe İmzamızı Atıyoruz

Rehberlik servisimiz öğrencilerimiz sınavlara hazırlanırken her aşamada onlara yön vererek geleceklerine imza atıyor.

Özenle Hazırlanmış Yayın Desteği

Eğitim sektöründe 28 yılı aşan bir süredir başarı ve birikimin adı olan Çözüm, bu tecrübesini özenle hazırladığı yayınlarına taşıyor.

pic

ÇÖZÜM Kazandırır!

Başarıya ulaşmak için öğrencilerimize kurs ortamı dışında da nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, yapacakları tüm çalışmaları maksimum verim ile yapmalarını sağlıyoruz.

Değişen ve gelişen sınav sistemlerine göre hazırlanmış çalışma programlarımızla hayallerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Yaz kampı programımz ile öğrencilerimize öncelikle ders çalışma alışkanlığı kazandıyoruz. Deneme sınavları ile soru çözme yeteneklerini geliştiriyoruz.
Çözüm 28 yılı aşan deneyimi ile sınav sistemlerindeki değişikliklere en hızlı adapte olan eğitim kurumudur. Sınav sistemleri değişse bile biz kısa sürede adapte olarak verdiğimiz güven ile öğrencilerimizi sınav stresinden uzaklaştırıyoruz.
Programlı iyi bir çalışma neticesinde okul başarısı gelecektir. Okul başarısı devamında sınavlarda başarısıya ulaşılabilir. Bu yüzden ara sınıflarda da derslerin çok iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Öğrenci son sınıfa geçtiğinde önceki yıllara ait konu eksiği olamaması için eksik olduğu derslerde takviye alması çok önemlidir.
Öğrencilerimize Çözüm yayınları tarafından hazırlanan soru bankaları, akıllı tahtalara uyumlu konu anlatımlı setler ve yaprak testler veriyoruz. Öğrencilerimizin hem okul başarısını hemde sınav başarısını arttıran tam bir hazırlık programı sunuyoruz.
picture

Foto Galeri

Ferah ve aydınlık sınıflarda, alanında uzman öğretmenlerimizle başarıya ulaşmanız için sizi ÇÖZÜM'e davet ediyoruz. Gelin rakiplerinizden bir adım öne geçin!

Çözüm Eğitim Anlayışı

28 yıllık Çözüm tecrübesi ile tanışmak ve hayalinizdeki hedeflere ulaşmak için doğru adrestesiniz. İşte Çözüm'ü tercih etmeniz için sağladığımız ayrıcalıklar!

Güçlü Eğitim Kadrosu

Çözüm; eğitimin temel ögesinin insan olduğunu bilir, bu bilinçten hareketle başarılı ve idealist nesiller yetiştirmek üzere alanının en iyileri olan öğretmenleri kadrosu ile çalışır.

Sınavlara Hazırlık

Çözüm Kurslarında öğretmenlerimiz, öğrencilerin hem okul derslerine yardımcı olurlar hem de sınavlara hazırlarlar.

Rehberlik ve Kariyer Servisi

Çözüm özel öğretim kursları rehberlik servisleri öğrencilerin gelişimsel özelliklerindeki farklılıkları dikkate alarak bunların olumsuz etkilerini minimize etmeye çalışır.

Başarı

Çözüm'de donanımlı, aydınlık sınıflarda eğitim öğretim çalışmaları sürdürülür. Sınıflar oluşturulurken mutlak öğrenci başarısı ve koşulsuz veli mutluluğunu sağlamak hedeflenmiştir.

Dijital Teknolojiler

K12 ÇÖZÜMNET otomasyon sistemi ile öğrencimizin tüm sınavları, ders programı, devamsızlıkları, ödevleri yakından takip edilir. Başarı için ne gerekiyorsa o yapılır!

Yayın Desteği

Eğitim sektöründe 28 yılı aşan bir süredir başarı ve birikimin adı olan Çözüm'ün özenle hazırladığı yayınlar ile sınavlarda başarıyı yakalamak çok daha kolay!

Mesaj Gönder

Bize Ulaşın

Çözüm Şirinyer

Onat Cad no: 6/A Şirinyer / İZMİR

bilgi@sirinyercozumkurs.com

0552 889 23 24