Skip to content
Dijital Teknolojiler
Dijital Teknolojiler

Sınav sonuçlarının tamamına, grafiksel inceleme ve karşılaştırma imkanı sunar, Öğrencimizin haftalık ders programını takip edebilirsiniz, Öğrencimizin girmediği dersleri gün gün, saat saat görebilirsiniz, Sizlere gönderilen mesajların tamamına buradan ulaşabilirsiniz, Öğrencimize, tarafımızdan verilen ödevlerin veriliş ve kontrol tarihleriyle yapılıp-yapılamama durumunu buradan kontrol edebilirsiniz.

Cepte K12: Cep telefonunuza indireceğiniz ASİSTO uygulamasıyla, öğrenci ile ilgili bütün bilgilere cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Açık Anlaşılır Sınav Analizi: K12’ye giren her veli veya öğrenci sınav sonuçlarını tablolardan, sınavdaki netlerini ve puan durumunu görebilmektedir.

Etkili Kontrol: K12 ile veliler istedikleri an öğrencilerin ödevlerini, devamsızlıklarını, sınav sonuçlarını anında kontrol edebilirler.

Herkese Her İhtiyaca Göre K12: İdareci, öğretmen/öğrenci istediğinde K12’ye kendi şifresi ile girip kendi alanlarıyla ilgili önemli bilgilere ulaşabilmektedir.

Yenilikçi K12: K12, Milli Eğitim’deki yenilikleri anında uygulamaktadır.

destek@k12net.com: K12 ile ilgili merak ettiklerinizi anında email yoluyla soru-cevap şeklinde öğrenebilirsiniz.

BİLGİ BENİM

Hazırlanan eğitim portalı ile öğrenciler derslerini etkileşimli olarak işlemekte, tüm içeriklerden bireysel olarak da faydalanabilmektedir. Öğretmenler portal içerisinde bulunan ödev, ders ve sınavlarını kendi belirledikleri zaman aralıklarında öğrencilere uygulayabilirler.

Ayrıca öğretmenler başka hiçbir materyale gerek duymaksızın dersleri Akıllı Tahta Ders İçerikleri ile işleyebilir, veliler ve kurum yöneticileri öğrencilerin portalda yaptıkları tüm faaliyetleri takip edebilirler.

Bizimle
İletişime Geçin

Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Bizi Arayın
0 (552) 222 18 88

Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Hemen Ara
Sohbet Başlat
Mesaj Gönderebilirsiniz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?