Skip to content
Hakkımızda

Buca Çözüm eğitimini aşağıda belirtilen değerler doğrultusunda yürütür. Tüm  kurs çalışanlarını ve paydaşlarını bu değerler çerçevesinde seçer.

  • Dürüstlük: Çözüm olarak birbirimize ve paydaşlarımıza her zaman doğruyu söyleriz. Dürüstlük ve güven ilkesinden hareket ederiz. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
  • Yenilikçilik: Çağa uyum sağlamak, başarıya odaklanarak öncü olmak ve sektördeki boşlukları görüp yapılmayanı yapmak için yeni ve farklı ne yapabiliriz sorularını kendimize sürekli sorarak, bulduğumuz cevapları hayata geçirmek adına gerekeni yaparız. Yenilikçiliğimizin en temel dinamiği ortak aklı kullanma alışkanlığımızdır. Çözüm Koleji’nde yeni fikirler kredilendirilir ve desteklenir. Her çalışanımızdan her ay üç yeni fikir istenir. Bunlar değerlerimizle harmanlanmak üzere yenilik kuluçka merkezimizde değerlendirilir ve dinamik bir yenileşme süreci oluşturulur.
  • Hakkaniyet: Temel ilkemiz her türlü haksız kazançtan uzak durmak ve kazancımızın içinde hak edilmeyen paranın olmamasıdır. Çalışmalarımızda öğretmen, öğrenci ve tüm paydaşlarımızla olan her türlü ilişkimizde genel ahlaki değerleri esas alır ve kurum olarak yasal yükümlülüklere uyarız.
  • Açıklık ve Şeffaflık: Çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin Çözüm’de tüm süreçlerde söz söylemesini, bizleri denetlemesini ve bize inanmasını, bunu öğrenci ve velilerimize hissettirmesini önemser, sizlerin markamıza olan güvenine değer veririz. Çözüm’ün eğitim sektörüne yön veren bir kurum  olmayı başarmasının altında bu bilinç yatar.
  • İşini severek yapmak: Çözümde çalışanlar işini severek yapar. Herkes kuruma verdiğinin karşılığını almanın yanı sıra başarıya ve topluma faydalı bir iş yapmanın manevi tatminini de yaşar ve huzurlu bir ortamda işinin sahibi olarak çalışır.

Bizimle
İletişime Geçin

Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Bizi Arayın
0 (552) 222 18 88

Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Hemen Ara
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderebilirsiniz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?