Skip to content

Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi Ön Kayıt Formu

Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi’nde donanımlı, aydınlık sınıflarda eğitim öğretim çalışmaları sürdürülür. Öğrencilerimize zengin ve güncel ders araç gereçleriyle eğitim ve öğretim verilmektedir. Sınıflar oluşturulurken mutlak öğrenci başarısı ve koşulsuz veli mutluluğunu sağlamak hedeflenmiştir.

Ön Kayıt Başvurusu sonrası Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi’nde dersler başlamadan önce “Sınıf Belirleme Sınavı” yapılmaktadır. Öğretim dönemi başında tüm öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen bu sınavın amacı, öğrencilerin bilgi düzeylerini ölçmek ve onları başarı seviyelerine uygun sınıflara yerleştirmektir. Sınav sonuçları rehber öğretmenler eşliğinde titiz bir şekilde değerlendirilir ve öğrenciler bilgi düzeylerine göre gruplanır. Her öğrenci kendi başarı durumuna uygun sınıflarda eğitim görür.

Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi’nde öğretim dönemi boyunca uygulanan tarama sınavları ile öğrencilerin o güne kadar işlenen konuları ne ölçüde öğrendikleri tespit edilir. Sınav sonuçları değerlendirilerek öğrencilerin çalışması gereken dersler ve konular tespit edilir ve bu değerlendirmelere göre  öğrenci için ek çalışmalar planlanır.

Şirinyer Çözüm’de öğrencilerin uygun bir ortamda ders çalışmalarını, araştırma yapabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuş çalışma salonları bulunmaktadır.

Ders dışında kalan vakitlerini burada çalışarak değerlendirme olanağı bulan öğrenciler, çok sayıda hazırlık kitabının bulunduğu çalışma salonunda gün boyu okul derslerine ve sınavlara çalışabilir, gerektiğinde öğretmenlerinden destek alabilirler.

Kurs merkezi ön kayıt başvurusu yapmak için siz de formu doldurun.

Hemen siz de ön kayıt formumuzu doldurun, çok avantajlı erken kayıt fırsatlarından yararlanın. Lütfen formu ayrıntılı şekilde doldurunuz. En kısa zamanda temsilcilerimiz sizinle iletişime geçeceklerdir.

  •  
Mesaj Gönder
Mesaj Gönderebilirsiniz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?